28 листопада - круглий стіл «Розмежування і розподіл повноважень місцевого самоврядування та виконавчої влади»

28 листопада 0 15:00 розпочнеться круглий  стіл на тему: «Розмежування і розподіл повноважень місцевого самоврядування та виконавчої влади».


Центр політико-правових реформ у рамках реалізації проєкту «Підтримка формування державної політики розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» за підтримки Проєкту U-LEAD розробив проєкт Концепції щодо розмежування та розподілу повноважень місцевого самоврядування і виконавчої влади.

Також для з’ясування бачення керівників територіальних громад щодо розмежування повноважень у системі органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади на різних рівнях адміністративно-територіального устрою за принципом субсидіарності було проведене соціологічне дослідження.

Організатори запрошують долучитися до роботи круглого столу, попередньо заповнивши коротку реєстраційну форму за посиланням.

Формат роботи: гібридний (офлайн та онлайн).

Організатори заходу — Центр політико-правових реформ та Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України за підтримки Проєкту U-LEAD.

* за матеріалами сайту "Децентралізація"

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...