19 вересня - вебінар «Актуальні питання здійснення публічних закупівель в умовах воєнного стану»

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запрошує взяти участь у вебінарі на тему: «Актуальні питання здійснення публічних закупівель в умовах воєнного стану».

В умовах воєнного стану законодавство України, яке регламентує публічні закупівлі, зазнає постійних змін. Під час проведення вебінару учасники розглянуть останні зміни до Постанови КМУ №1178, питання встановлення вимог у тендерній документації щодо ступеня локалізації, необхідності та порядку оприлюднення обґрунтувань щодо здійснення закупівель. Значна частина вебінару також буде присвячена розгляду запитань учасників.

До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування, місцевих фінансових органів, уповноважені особи з питань публічних закупівель установ та організацій комунальної власності.

Вебінар відбудеться онлайн 19 вересня 2023 року о 10:30.

Учасникам необхідно зареєструватись за посиланням https://forms.gle/ArXJLj87RZXGeT2c6

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...