Конгресові слухання на тему: відновлення і розвиток регіонів у контексті підготовки вступу України до ЄС

Відновлення та розвиток регіонів у контексті підготовки вступу України до ЄС — такою буде тема наступних Конгресових слухань, які відбудуться 15 вересня 2023 року. Конгресові слухання є майданчиком відкритого діалогу між усіма зацікавленими сторонами, залученими до розробки та реалізації нової державної регіональної політики, задля порозуміння та співпраці, у тому числі в реалізації Дорожньої карти щодо вступу України в ЄС.

Організатор: Офіс Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, Палата регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за підтримки Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD.

Учасники: народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, обласних військових адміністрацій та обласних рад, органів місцевого самоврядування, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, проектів МТД, та експерти.

Для участі онлайн в Конгресових слуханнях представникам обласних військових адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, експертів  необхідно зареєструватися за посиланням.

Трансляція наживо Конгресових слухань – на Facebook сторінках Конгресу, порталу «Децентралізація» та проєкту UCORD.

Джерело https://decentralization.gov.ua/news/17159

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...