Допомога медичним закладам Харківщини

Сьогодні відбулася передача чергової партії медичних витратних матеріалів для лікувальних закладів Харківщини.

На виконання доручення президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, перший віцєпрезидент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов разом з Громадською організацією «Паростки надії», в рамках виконання меморандуму про співпрацю з ГО «Ротарі клуб «Харків-Ренесанс»  та за допомогою італійського благодійного фонду «Hope Ukraine», передали міській багатопрофільній лікарні № 18 значну партію гуманітарної допомоги, яка містить медичні витратні матеріали.

Таке своєчасне поповнення запасів лікарні медичними виробами в першу чергу має на меті підвищення якості надання медичних послуг населенню та захисникам держави від російської агресії.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...