26 січня - вебінар «Реєстрація речових прав на нерухоме майно: особливості надання адміністративних послуг»

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запрошує взяти участь у вебінарі

на тему: “Особливості надання адміністративних послуг щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в т. ч. для ВПО”.

У ході вебінару експерти розглянуть низку питань:

  • Нормативно-правова база надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.
  • Зміни в законодавстві щодо надання  адміністративних послуг  з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.
  • Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно, реєстрація яких проведена до 1 січня 2013 року відповідно до законодавства, що діяло на момент її виникнення.
  • Можливість прийняття заяв про заборону проведення реєстраційних дій центрами надання адміністративних послуг.
  • Алгоритми отримання доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.

Спікери:

  • Олександр Андрєєв, консультант Програми USAID DOBRE.
  • Анатолій Лещенко, начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права Міністерства юстиції України.

Дата та початок роботи вебінару: 26 січня 2023 року (четвер), о 10:00

Запрошуємо взяти участь у вебінарі представників центрів надання адміністративних послуг, працівників виконавчих органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій, залучених до надання публічних (адміністративних) послуг.

Для участі у вебінарі зареєструйтесь за посиланням: http://bit.ly/3HeUdTl

* за матеріалами сайту "Децентралізація"

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...