Відбулось засідання Правління Асоціації

Центр інформаційно-методичної та правової допомоги та розвитку громад Харківщини розпочинає свою роботу
Відбулось засідання Правління Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Засідання провела президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко. У засіданні Правління також взяли участь перший віцепрезидент - виконавчий директор Асоціації Микола Тітов та інші члени правління – представники органів самоврядування Харківщини.
«Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області - це вагома та впливова організація в регіоні, яка об’єднує 61 місцеву раду. Своєю діяльністю, спрямованою на підтримку місцевого самоврядування Асоціація робить вагомий внесок у розвиток регіону як на місцевому, так і на державному рівнях. Сьогодні, у складний військовий час, ми розуміємо, що не кожний член Асоціації може в повному обсязі виконувати зобов’язання перед Асоціацією. Але не зважаючи на складні умови, в яких ми змушені працювати, кожна рада, яка увійшла до Асоціації залишається в її лавах. Наша задача – зберегти єдність та працювати на благо регіону,» – зазначила президент Асоціації Тетяна Єгорова-Луценко.
Серед питань, які розглянули на засіданні Правління, затвердження Положення про Центр інформаційно-методичної та правової допомоги та розвитку громад. Мета центру – удосконалення та покращення інформаційно-методичної та правової роботи громад області, що у час військового стану є нагальним та необхідним для регіону та кожної громади окремо. Нагадаємо, що створення даного центру відбулося за ініціативи голови обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.
Також були розглянуті питання «Про Кошторис надходжень та видатків Асоціації на 2023 рік», «Про Положення про умови оплати праці працівників виконавчої дирекції Асоціації», «Про План роботи Асоціації на 2023 рік».
Як наголосив перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, пріоритетним завданням, яке є першочерговим перед Асоціацією у 2023 році, - це допомога місцевим радам у відновленні інфраструктури пошкодженої або знищеною внаслідок російської військової агресії.
Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...