Актуальні анонси

Заплановані чергові Збори Асоціації

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас особисто взяти участь Загальних зборах Асоціації, які  відбудуться  08 лютого 2024 року з 10:30 до 12:00 у режимі відеоконференції під головуванням Президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Тетяни  ЄГОРОВОЇ-ЛУЦЕНКО та за участі Олега СИНЄГУБОВА, начальника Харківської обласної військової адміністрації.

Просимо голів районних рад запросити до участі у роботі Загальних зборів також начальника районної військової адміністрації та начальників військових адміністрацій населених пунктів району.

Матеріали Загальних зборів Асоціації:

проєкт програми Загальних зборів;

проєкти рішень;

проєкт Кошторису;

звіт Правління та Виконавчої дирекції Асоціації про проведену роботу у 2023 році;

проєкт Плану роботи Асоціації на 2024 рік;

Звіт Ревізійної комісії Асоціації.

Зазначаємо, що інформація про конкретний час проведення Загальних зборів та реквізити для підключення буде надіслана додатково.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 62 місцеві ради, в тому числі - 54 сільських, селищних, міських рад, 7 районних рад та обласна рада, що складає 97% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...