Як подати інформацію у стрічку "Новини громад"

Звертаємо Вашу увагу на те, що на сайті Асоціації працює інформаційна стрічка «Новини громад». Даний підрозділ відображає новини районних рад та місцевих громад шляхом розміщення посилання та заголовку на сторінку з офіційного сайту ради з новиною, статтею або подією.

Якщо ви бажаєте розмістити подібне посилання з сайту Вашої ради, будь ласка, надсилайте їх на електронну скриньку Асоціації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Новини громад».

Примітка.

У стрічці "Новини громад" розміщуються посилання на контент лише новинного характеру, який відображає події відповідної ради (громади) та не містить провокативного або рекламного змісту.

Члени Асоціації 

 
 
За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.
 
У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...