Кущовий навчальний семінар-практикум для голів місцевих рад

PDFДрукe-mail

відбувся сьогодні на Красноградщині. Нагадуємо, що рішенням Правління Асоціації від 25.01.2013 року було затверджено план проведення виїзних кущових семінарів-практикумів для керівників та працівників органів місцевого самоврядування Харківської області у 2013 році.

Відповідно до цього плану 26 лютого у Краснограді відбувся семінар для голів місцевих рад Зачепилівського, Красноградського, Кегичівського, Первомайського, Сахновщинського районів та м. Первомайський (більше 80 осіб).

Семінар пройшов під головуванням першого віце-президента – виконавчого директора Асоціації М.Тітова.

Учасники заслухали інформацію В.Уса, начальника реєстраційної служби ГУ юстиції у Харківській області про новий порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

З питань «Про взаємодію органів місцевого самоврядування з правоохоронними органами в умовах дії нового кримінально-процесуального кодексу України» та «Про останні зміни у законодавстві України» доповів О. Михайлов - радник президента Асоціації з правових питань, адвокат.

Про участь територіальних громад у програмах, конкурсах, грантах, спрямованих на розвиток місцевого самоврядування слухачів поінформувала Л. Немикіна - віце-президент Асоціації, голова постійної комісії Харківської обласної рад з питань бюджету.

Всі учасники семінару були забезпечені методичними та довідковими матеріалами.

Асоціація провела навчальний захід спільно із Харківською обласною радою, Красноградською районною радою та районною державною адміністрацією.