Офіс Ради Європи продовжує навчати голів новоутворених громад

PDFДрукe-mail

Сьогодні відбулася друга онлайн-сесія навчання сільських, селищних , міських голів майже з десяти областей під патронатом Офісу Ради Європи в Україні, в якій взяв Микола Тітов, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації.
Навчання проводиться в рамках Освітнього марафону з доброго врядування у співпраці з Міністерством розвитку громад та територій України та Національним агентством України з питань державної служби в режимі онлайн через платформу Zoom безкоштовно за участі національних експертів Ради Європи, які користуються адаптованими до України методологіями Центру експертизи доброго врядування Ради Європи, що базуються на кращих національних та європейських практиках.

Спікери сьогоднішнього заходу:

  • Ткачук Анатолій Федорович – директор з питань науки та розвитку Інституту громадянського суспільства, експерт Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» - Стратегічні аспекти розвитку громади. Співпраця між владою, громадою та бізнесом;
  • Суслова Олена Іванівна – експертка Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» - Локальна ідентичність. Згуртованість. Добре врядування.

Нагадуємо, що наступна онлайн-сесія програми підвищення кваліфікації «Організація діяльності сільського, селищного, міського голови» відбудеться 06 квітня о 10-00 годині.

Члени Асоціації

Карта-схема територіальних громад та районів Харківської області.    

 За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.

У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...