Результати виборів голів територіальних громад Харківщини

PDFДрукe-mail

Виконавча дирекція Асоціації повідомляла, що за попередніми даними (станом на 14:00 год 26 жовтня 2020 року) 25 жовтня 2020 року обрано всіх голів територіальних громад.

За повідмоленням на сайті, Центральною виборчою комісією визнано обраними: 

 

 

МІСЬКІ ГОЛОВИ:

  1. Харківській міський голова - Кернес Геннадій Адольфович;
  2. Балаклійський міський голова (Ізюмський район) – Столбовий Іван Михайлович;
  3. Барвінківській міський голова (Ізюмський район) – Бало Олександр Олексійович;
  4. Богодухівський міський голова – Бєлий Володимир Миколайович;
  5. Валківський міський голова (Богодухівський район) – Скрипніченко Валерій Володимирович;
  6. Вовчанський міський голова (Чугуївський район) – Степанець Анатолій Вікторович;
  7. Дергачівський міський голова (Харківький район) – Задоренко В’ячеслав Валентинович;
  8. Зміївський міський голова (Чугуївський район) - Голодніков Павло Вікторович;
  9. Ізюмський міський голова (Ізюмський район) - Марченко Валерій Віталійович;
  10. Красноградський міський голова (Красноградський район) - Кривенко Світлана Миколаївна;
  11. Куп’янський міський голова (Куп’янський район) - Мацегора Геннадій Миколайович;
  12. Лозівський міський голова (Лозівський район) - Зеленський Сергій Володимирович;
  13. Люботинський міський голова (Харківський район) - Лазуренко Леонід Іванович;
  14. Мерефянський міський голова (Харківський район) - Сітов Веніамін Іванович;
  15. Первомайський міський голова (Лозівський район) - Бакшеєв Микола Миколайович;
  16. Південноміський міський голова (Харківський район) - Брюханов Олександр Миколайович;
  17. Чугуївський міський голова (Чугуївський район) - Мінаєва Галина Миколаївна.

*Відомості про обраних на посади міських голів - сайт ЦВК

 

СЕЛИЩНІ ГОЛОВИ:

  1. Безлюдівський селищний голова (Харківський район) - Кузьмінов Микола Миколайович;
  2. Близнюківський селищний голова (Лозівський район) - Король Геннадій Степанович;
  3. Борівський селищний голова (Ізюмський район) - Тертишний Олександр Володимирович;
  4. Великобурлуцький селищний голова (Куп’янський район) - Терещенко Віктор Миколайович;
  5. Височанський селищний голова (Харківський район) - Мороз Олександр Васильович;
  6. Дворічанський селищний голова (Куп’янський район) - Турбаба Галина Григорівна;
  7. Донецький селищний голова (Ізюмський район) - Наздрачов Анатолій Петрович;
  8. Зачепилівський селищний голова (Красноградський район) - Петренко Олена Олександрівна;
  9. Золочівсьский селищний голова (Богодухівський район) - Коваленко Віктор Миколайович;
  10. Кегичівський селищний голова (Красноградський район) - Доценко Антон Юрійович;
  11. Коломацький селищний голова (Богодухівський район) - Гуртовий Володимир Григорович;
  12. Краснокутський селищний голова (Богодухівський район) - Карабут Ірина Олександрівна;
  13. Малинівський селищний голова (Чугуївський район) – Семерянов Микола Іванович;
  14. Малоданилівський селищний голова (Харківський район) - Гололобов Олександр Олександрович;
  15. Нововодолазький селищний голова (Харківський район) - Єсін Олександр Сергійович;
  16. Новопокровський селищний голова (Чугуївський район) - Слабицька Олена Сергіївна;
  17. Печенізький селищний голова (Чугуївський район) - Гусаров Олександр Сергійович;
  18. Пісочинський селищний голова (Харківський район) - Чернобай Олег Олександрович;
  19. Роганський селищний голова (Харківський район) - Черненко Марія Вікторівна;
  20. Савинський селищний голова (Ізюмський район) - Матвієнко Юрій Миколайович;
  21. Сахновщинський селищний голова (Красногр. район) - Суєцький Володимир Володимирович;
  22. Слобожанський селищний голова (Чугуївський район) - Діхтяр Дмитро Миколайович;
  23. Солоніцевський селищний голова (Харківський район) - Литвинов Андрій Олексійович;
  24. Старосалтівський селищний голова (Чугуївський район) - Коновалов Едуард Павлович;
  25. Чкаловський селищний голова (Чугуївський район) - Соловйов Віктор Дмитрович;
  26. Шевченківський селищний голова (Куп’янський район) - Приходько Валерій Анатолійович.

*Відомості про обраних на посади селищних голів - сайт ЦВК.

 

 

СІЛЬСЬКІ ГОЛОВИ:

  1. Біляївський сільський голова (Лозівський район) - Різник Олександр Іванович;
  2. Вільхівський сільський голова (Харківський район) - Шмиголь Олександр Миколайович;
  3. Вільхуватський сільський голова (Куп'янський район) - Сорокін Василь Олександрович;
  4. Кіндрашівський сільський голова (Куп'янський район) - Коньшин Сергій Володимирович;
  5. Куньєвський сільський голова (Ізюмський район) - Нерсисян Нернес Робертович;
  6. Курилівський сільський голова (Куп'янський район) - Ситник Микола Миколайович;
  7. Липецький сільський голова (Харківський район) - Слабченко Олексій Миколайович;
  8. Наталинський сільський голова (Красноградський район) - Третяк Олена Василівна;
  9. Олексіївський сільський голова (Лозівський район) - Страхов Анатолій Анатолійович;
  10. Оскільський сільський голова (Ізюмський район) - Загоруйко Геннадій Миколайович;
  11. Петропавлівський сільський голова (Куп'янський район) - Козирєва Ольга Миколаївна;
  12. Старовірівський сільський голова (Красноградський район) - Біндус Микола Васильович;
  13. Циркунівський сільський голова (Харківський район) - Сікаленко Микола Васильович.

*Відомості про обраних на посади сільських голів - сайт ЦВК. 

 

Щиро вітаємо всіх з перемогою! Готові до співпраці заради успіху територіальних громад! 

Виконавча дирекція Асоціації.

Члени Асоціації

Карта-схема територіальних громад та районів Харківської області.    

 За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.

У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...