Вітаємо працівників музеїв Харківщини з професійним святом!

PDFДрукe-mail

Вітання президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Міжнародним днем музеїв.

Шановні друзі!

Щиро вітаю працівників музеїв Харківщини з професійним святом – Міжнародним днем музеїв!

Саме музеї є головним сховищем нашої історії – від доісторичних часів до сучасності. Вони дають змогу побувати в давньому минулому, побачити сьогодення людства, його здобутки і навіть зазирнути у майбутнє.

Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справі, дбайливо зберігається й примножується спадщина Слобожанського краю, все те, що є гордістю нашого народу – наукові та культурні здобутки, громадське життя мешканців регіону.

Сьогодні на Харківщині понад сто музеїв, серед яких культурно-освітні, науково-дослідні, технічні, природничі, історичні, літературні, художні, мистецькі тощо. І тільки завдяки зусиллям співробітників музеїв у нас є можливість в повній мірі відчути хід історії та еволюції.

Зичу, щоби в умовах сучасності зберіглося усвідомлення значимості і важливості роботи музеїв, аби вони завжди могли розповісти про найвизначніші факти і події.

Здоров'я вам і невичерпного ентузіазму у вашій непростій, але цікавій роботі, дорогі музейники. Впевнений, що ваш досвід, сумлінна праця та відповідальність і надалі підтримуватимуть високий авторитет музейної справи Харківського регіону. 

Виконавча дирекція приєднується до привітань та щиро вітає наших партнерів - керівництво і працівників Харківського історичного музею ім.М.Ф.Сумцова у складі якого з 2015 року працює Музей місцевого самоврядування Харківщини.

Члени Асоціації

Карта-схема територіальних громад та районів Харківської області.    

 За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.

У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...