Дослідження: як децентралізація, освіта та мовна політика впливають на соціальну згуртованість етнокультурних груп України

PDFДрукe-mail

Дослідження проводиться в межах сумісного українсько-норвезького проекту ARDU («Акомодація регіонального різноманіття в Україні»).

Зазначений проект реалізується Норвезьким інститутом міських та регіональних досліджень NIBR (м. Осло, Норвегія) при Oslo Metropolitan University у співпраці з Соціологічним факультетом Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Головна мета проекту - вивчити взаємодію етнічної і приналежності, мови та регіонально-локальної ідентичності в контексті політичної реформи в Україні.

Основне дослідницьке питання проекту - з'ясувати, як українська децентралізація, освіта та мовна політика впливають на соціальну згуртованість етнокультурних груп.

В рамках реалізації проекту, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов дав експертне інтерв'ю керівнику проекту, доценту, кандидату соціологічних наук - Ользі Філіпповій та експерту громадської організації «Експертиза реформ» - Олександрі Дейнеко.