12 жовтня планується Ярмарок здоров’я в рамках Проєкту "Ефективна первинна медицина в громаді"

PDFДрукe-mail

       У суботу, 12 жовтня, в Золочеві відбудеться масштабний Ярмарок здоров'я.

       Протягом заходу мешканці та гості міста зможуть поспілкуватися із сімейними лікарями, проконсультуватися з вузькими спеціалістами, пройти експрес-діагностику та максимально сфокусуватися на стані свого здоров'я.
      Головна ідея Ярмарку - створити майданчик для спілкування сімейних лікарів та профільних фахівців з місцевими жителями, а також звернути їхню увагу на профілактику захворювань, необхідність вакцинації та дотримання здорового способу життя.
Гості Ярмарку зможуть поспілкуватися з сімейними лікарями, отримати консультації лікарів - вузьких спеціалістів (кардіолога, онколога, ендокринолога, офтальмолога), пройти експрес-діагностику у виїзній амбулаторії (виміряти тиск, зробити аналіз крові та УЗД) та отримати від експертів корисну інформацію про медичну реформу.
    Також у рамках заходу працюватимуть різноманітні інтерактивні діагностичні локації, зокрема зони раннього дитячого розвитку, дитяча гра «Плюшевий лікар», отримання навичок невідкладної допомоги тощо.
Крім того, відвідувачі матимуть шанс зробити фото на згадку про "найкращий день року" в фотозоні «Лікар ХХІ століття» та зможуть випробувати свої сили у спортивних змагання "Здорова родина – запорука здоров'я нації".
Ярмарок здоров'я відкриється 12 жовтня о 10.00 в спорткомплексі м.Золочіва, вул. 8 Березня, будинок 5 та триватиме до 15.00. Вхід вільний.

Програма:
10.00 Відкриття ярмарку;
10.05 - 15.00 Майстер-класи, спілкування, діагностування від спеціалістів на локаціях «Майстерні здоров'я»;

10.30 - 14.00 Гра для дітей «Плюшевий лікар»;
11.40 -14.30 Майстер-клас «Здорова нація - майбутнє України».
12.00 -13.00 Сімейні змагання – веселі старти «Мамо, тато, я – здорова сім'я»;

13.00 -14.00 Година дитячого дозвілля. Спортивні змагання;

14.30 -14.55 Круглий стіл/підведення підсумків «Реформа починається з тебе» для учасників ярмарку (сімейні лікарі, фахівці, координатори проекту). Вручення сертифікатів учасникам ярмарку.

________

Довідково. Ярмарок здоров'я - частина проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», що реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.
Проєкт реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

Проект створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні грантів для покращення медичних послуг та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 382 ради різного рівня, що складає 96,7% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 18 об’єднаних територіальних громад