Сахновщинський «Колос» виборов у футбольному турнірі Кубок голови обласної ради, президента Асоціації

PDFДрукe-mail

У Сахновщині відбулося вже традиційне спортивне свято – футбольний турнір на Кубок голови Харківської обласної ради, президента Асоціації Сергія Чернова. Змагалися команди ветеранів – харківська «Boss» і сахновщинська «Колос». Найстаршому гравцю - 77 років.

«Коли ваш земляк, перший віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківщини Микола Тітов запропонував провести гру на Сахновщині, я збагнув, що це не випадковість, а, швидше, вже закономірність. Бо край – спортивний, міцний духом та жагою до перемоги, - сказав голова обласної ради. - І я особисто долучаюся до цього змагання не вперше. Лише нещодавно, пригадую, тут відбулося крупне міжрегіональне спортивне свято високого рівня майстерності і традицій».

Оголошуючи про початок турніру, Сергій Чернов підкреслив, що головне у цій товариській зустрічі - захоплива гра і яскраві емоції, що її супроводжують. Саме їх голова облради побажав командам і вболівальникам.

На футбольному полі сьогодні було спекотно не лише через сонячні промені. Тут вирували пристрасті, а боротьба була запеклою. «Колос» виборов перемогу з рахунком 5:2, а разом з нею – Кубок голови обласної ради.

«Команда «Колос» - переможець у змаганнях різних рівнів, що й продемонструвала сьогодні своєю блискучою грою. Це люди, які люблять спорт і віддаються йому повністю. І з іншого боку -спортивний клуб «Boss», склад якого за віком удвічі старший. Там є гравці по 75 та 77 років, попри це вони показують на полі справжній клас. Дуже хочеться, щоб таких зустрічей дружніх, енергійних було якомога більше, щоб молодь брала з них приклад», - поділився враженнями після матчу Сергій Чернов.

Свято не обійшлося без нагород. Найвищу відзнаку регіону «Слобожанська слава» голова облради вручив Великобучківському сільському голові Володимиру Коцьку.