Депутати, держслужбовці та журналісти Харківщини випробовували спортивну удачу у футбольному турнірі

PDFДрукe-mail

Турнір з міні-футболу з нагоди Дня журналіста серед команд депутатів Харківської обласної ради, Харківської міської ради, держслужбовців та журналістів регіону відбувся сьогодні у Школі вищої спортивної майстерності. У запеклій боротьбі отримала перемогу команда держслужбовців Харківщини з рахунком 4:1. Друге місце вибороли «акули пера».

Президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав переможців турніру та вручив їм кубки та медалі.

«У сьогоднішньому заході ми поєднали і підведення підсумків журналістського конкурсу, і спортивні змагання до Дня журналістики, у яких взяли участь окрім журналістів, депутати обласної та міської рад, держслужбовці області. Думаю, це свято додало усім енергії та бажання разом працювати та рухатися вперед, адже спорт завжди об'єднує людей», - зауважив очільник обласної ради.

За словами депутата Харківської обласної ради, першого віце-президента - виконавчого директора Асоціації Миколи Тітова: «Дуже добре, що депутати можуть продемонструвати, що вони спроможні не тільки говорити з трибуни, як і журналісти – готувати гострі матеріали, а перебувають у добрій фізичній формі і своїм прикладом показують як треба організовувати дозвілля».