Ізюм і Чугуїв – учасники всеукраїнського проекту зі співробітництва громад

PDFДрукe-mail

Розпочато реалізацію Проекту «Партнерство між міськими та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку», який виконується ГО «Інститут громадянського суспільства» за підтримки Проекту «U-LEAD з Європою», що триватиме до кінця 2019 року.

Діяльність проекту направлена на підтримку співробітництва міських та сільських територіальних громад в інтересах своїх жителів, формування добросусідства та можливостей для поширення позитивного впливу міст на розвиток сільських територій.

В рамках проекту на конкурсних засадах відібрано 25 громад, у тому числі дві міські громади з Харківської області: міста Ізюм та Чугуїв.

Громади-партнери отримають методичну та консультативну допомогу у започаткуванні співробітництва, підвищать кваліфікацію фахівців та набудуть нових навичок та вмінь для підготовки та реалізації проектів в рамках співробітництва.

В кожному партнерстві, за консультаційної підтримки експертів Інституту громадянського суспільства, планується підготувати як мінімум один проект, який може бути поданий для отримання фінансування з ДФРР чи інших джерел.

Кращі практики будуть поширені з метою подальшого стимулювання міжмуніципального співробітництва і діяльності партнерських мереж в інших регіонах України.

Довідково: На сьогодні громадами Харківської області укладено 35 договорів співробітництва, охоплено 113 місцевих рад, до складу яких входить 423 населених пункти. В рамках співробітництва утворено 2 спільних комунальних підприємства, підготовлено 33 інвестиційних проекти, з яких 5 вже реалізовані.

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 409 рад різного рівня, що складає 98,1% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 17 об’єднаних територіальних громад