Сергій Чернов провів зустрічі з представниками Ради Європи: обговорили співпрацю

PDFДрукe-mail

Президент Асоціації, голова обласної ради Сергій Чернов зустрівся з керівниками структурних підрозділів Ради Європи. Обговорили результати співпраці та подальші перспективи діяльності.

Так, під час робочої зустрічі в офісі УАРОР з Даніелем Попеску, Сергій Чернов розповів про хід реалізації Проекту з моделювання адмінтерустрою Донеччини, Луганщини, Тернопільщини та Харківщини.

Він зазначив, що особливий підхід до реалізації ініціативи, що полягає у широкому обговорені та напрацюванні визначених критеріїв, дозволив підготувати 4-ри законопроекти про зміну меж районів визначених областей, врахувавши пропозиції учасників самих обговорень.

Крім того, Президент Асоціації взяв участь у засіданні Наглядової ради Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

На заході він розповів, що Всеукраїнська асоціація районних та обласних рад, яку він очолює, відповідно до плану реалізації другого етапу децентралізації, готова активно брати участь у подальшому впровадженні реформи.

Нагадаємо, що УАРОР та Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» активно співпрацюють у напрямку впровадження реформ, зокрема на законодавчому рівні.