Микола Тітов привітав учасників Чемпіонату України з більярду

В Харкові стартував Командний Чемпіонат України та індивідуальні змагання на Кубок України «Свободна піраміда» серед юніорів, юнаків і дівчат, які проводяться під егідою Федерації спортивного більярду України.

Від імені голови обласної ради Сергія Чернова та всього депутатського корпусу учасників привітав з відкриттям спортивного заходу перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації, президент депутатського спортивного клубу «Білія» Микола Тітов. Він побажав юним учасникам влучності та твердої руки, успіхів у спортивних змаганнях.

Турнір за традицією розпочав наймолодший учасник, який від організаторів змагань отримав у подарунок більярдний кій. Переможці та призери отримають дипломи, призи та медалі.