Практика співробітництва територіальних громад

PDFДрукe-mail

Близнюківський та Великобурлуцький райони Харківської області

Пілотні проекти зі співробітництва територіальних громад були реалізовані в Великобурлуцькому і Близнюківському районах області.
Так, 22 березня 2017 року за участю президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Чернова С.І., вперше в Харківській області було підписано договір про співробітництво селищної та декількох сільських рад Великобурлуцького району у формі реалізації спільного проекту «Тільки разом зробимо село привабливим».

12 липня 2017 року підписано ще один договір про співробітництво селищної та сільських рад Великобурлуцького району з метою реалізації проекту «Спільні зусилля – чисте довкілля».

31 липня 2017 року та 18 серпня 2017 року у Близнюківському районі між сільськими радами укладено два договори зі співробітництва з метою створення спільних комунальних підприємств «Добробут» та «Благоустрій».

У ході реалізації договорів про співробітництво територіальних громад розпочалося активне впровадження заходів по благоустрою та утриманню населених пунктів у належному санітарному стані.
З'явилася можливість придбати спеціалізовану автомобільну техніку: сміттєвоз, автомобіль для викачування рідких побутових відходів, колісний трактор, відвал для трактора, піскорозкидувач, подрібнювач гілок, тракторний причеп, косарки ротаційної з обладнанням для косіння трави та обрізання гілок, щітковий пристрій для очищення дорожнього покриття, контейнери для збору твердих побутових відходів, пересувний міні-асфальтний завод, а також виконати облаштування контейнерних майданчиків тощо.

Унаслідок реалізації проектів співробітництва територіальних громад, створення комунальних підприємств, придбання спеціальної техніки і обладнання, необхідного для виконання робіт по благоустрою, населені пункти будуть утримуватися в належному стані.

Вулиці, парки та сквери набудуть більш естетичного вигляду. Дороги комунальної власності будуть утримуватись у належному безпечному стані в усі пори року.
З'явиться можливість організованого та своєчасного збору побутових відходів у сільських населених пунктах. Підвищиться ефективність боротьби з бур'янами, і як наслідок покращиться самопочуття громадян, які страждають на алергію.
Зміцниться матеріально-технічна база, поліпшиться фінансовий стан відповідних комунальних підприємств та розшириться спектр і якість послуг, які вони будуть надавати територіальним громадам.

Контакти:

Близнюківська районна рада Харківської області
Адреса: Харківська обл.,
Близнюківський район, смт Близнюки, вул. Незалежності, 39
Тел./факс (05754) 5-23-37
Електронна адреса:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Адреса веб-сайту:
http://bliznjuki-rayrada.gov.ua.

Великобурлуцька районна рада Харківської області
Адреса: Харківська обл.,
Великобурлуцький район,
смт Великий Бурлук, вул. Центральна, 9.
Тел./факс (05752) 5-24-60.
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Адреса веб-сайту: http://vbrr.ucoz.ua.

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 382 ради різного рівня, що складає 96,7% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 18 об’єднаних територіальних громад