Вітання президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем Конституції України

PDFДрукe-mail

Шановний мешканці Слобожанщини!

Від імені депутатського корпусу Харківської обласної ради та Асоціації органів місцевого самоврядування області сердечно вітаю вас із державним святом – Днем Конституції України!

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, у повній мірі стануть реаліями сьогодення, а дух законності та правопорядку буде нормою життя та потребою для кожного громадянина
нашої держави.

Адже саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасності, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних.

Переконаний, завдяки нашим спільним зусиллям ми створимо розвинуте, вільне, солідарне суспільство. На правових європейських засадах сформуємо потужну та заможну демократичну державу.

Тож, разом з нашими дітьми закладаймо цеглинки поваги, взаєморозуміння, терпимості, рішучості та волі, щоб наступні покоління українців неодмінно з гордістю називали Україну розвиненою, правовою європейською країною.

Від щирого серця бажаю вам, дорогі слобожанці, міцного здоров'я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів, сил і творчих здобутків в ім'я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Сподіваймося у краще майбутнє та разом створюймо нову європейську державу!

Президент Асоціації, голова Харківської обласної ради

Сергій Чернов