Відбулися чергові Загальні збори Асоціації

PDFДрукe-mail

Сьогодні на базі Нововодолазької селищної об'єднаної територіальної громади відбулися Загальні збори уповноважених представників членів Асоціації.

Захід пройшов під головуванням президента Асоціації, голови обласної ради Сергія Чернова.

Участь у засіданні взяли перший віце-президент-виконавчий директор Асоціації Микола Тітов, віце-президенти Людмила Немикіна, Лариса Ярова, Галина Мінаєва, Олег Чернонобай, члени Правління, представники органів місцевого самоврядування Харківщини, депутати рад різних рівнів, працівники виконавчого апарату облради, керівники управлінь облдержадміністрації.

Учасники розглянули ряд важливих для місцевого самоврядування питань, серед яких питання монетизації пільг на проїзд; оплати та охорони праці у комунальних підприємствах, установах та закладах області; про звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо прискорення розгляду заявок для отримання ліцензій на мовлення громад на вільних радіоканалах, а також актуальні питання управління землями територіальних громад. Представники органів місцевого самоврядування заслухали інформацію щодо участі у проектах, конкурсах, грантах, що спрямовані на розвиток територіальних громад та практики організації роботи ЦНАПу і старост об'єднаної територіальної громади тощо.

З кожного питання було прийнято відповідне рішення, а за дорученням Сергія Чернова буде підготовлено ряд звернень до центральних органів влади з метою вдосконалення діючого законодавства та усунення прогалин у ньому.