Вітаємо з Різдвом Христовим!

PDFДрукe-mail

Шановні друзі!

Від усього серця вітаю вас зі світлим та радісним святом – Різдвом Христовим!

У цей день понад дві тисячі років тому дня сталася велика для всього християнського світу подія — народження Ісуса Христа у Вифлеємі. З поширенням Віри Христової, в Україні, як і в інших країнах світу, день початку нового сонячного року отримав новий, християнський зміст, як Різдво, свято народження Божого Сина, Спасителя світу.

Це тепле сімейне свято важливе для кожного з нас. Адже Різдво Христове - символ любові, внутрішнього відродження, духовного піднесення, миру, спокою та родинної гармонії, - відкриває нову сторінку у нашому житті .

Добре, що вже багато віків ми бережемо чудові різдвяні традиції. Тож хай сьогодні у кожній хаті обов'язково буде смачна українська кутя та співатимуться колядки.

Від усього серця зичу вам, дорогі жителі Харківщини, щастя, добра і злагоди, добробуту і процвітання. Бажаю усім неосяжної Різдвяної радості, міцного здоров'я, мирного неба та усього найкращого!

 

Президент Асоціації,

голова Харківської обласної ради                                                  Сергій Чернов

Члени Асоціації

Карта-схема територіальних громад та районів Харківської області.    

 За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.

У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...