На Барвінківщині відкрито 21 реалізований міні-проект

PDFДрукe-mail

У Барвінківському районі  відбулось  урочисте відкриття  21 міні-проекту – переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

У заході взяли участь голова районної ради Валентина Щолок, керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій  Клименко, депутат Харківської обласної ради Федір Савченко та депутат Барвінківської районної ради Микола Малемоненко.

При розробленні  міні-проектів  пріритетними напрямками було визначено енергозбереження, створення комфортних умов для навчання та виховання підростаючого покоління, а також добробут громад.

Так, за номінацією  «Енергоефективність та енергозбереження» було впроваджено  16  проектів за наступними об’єктами:

 1. «Комфортний музей» -  заміна вікон в комунальному закладі «Барвінківський краєзнавчий музей» Барвінківської районної ради Харківської області , загальна сума проекту  60 000  грн.;
 2. «Активне довголіття»- заміна та утеплення підлоги, заміна дверей на енергозберігаючі та системи опалення в приміщенні комунальної установи Барвінківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), загальна сума  проекту  199690,0 грн.
 3. «Збережемо тепло у садочку» - заміна дверей у приміщенні дошкільного закладу (ясел-садка) №1 «Промінець», загальна сума  проекту 24600,0  грн.
 4. «Як гарно жити нам усім, коли ми маємо теплий дім»- заміна вікон та дверей у приміщенні дошкільного закладу (ясел-садка) № 2 «Ялинка», загальна сума  проекту 29820,0 грн.
 5. «Промінь  сонечка – дітям  у  спортивне  віконечко»- заміна  вікон  на  енергозберігаючі у приміщенні Богодарівської ЗОШ І-ІІ ст., загальна сума проекту 110 000,0 грн.
 6. «Тепло  у  школі  зберігай, про Україну  дуже  дбай» - заміна котла у Григорівському НВК, загальна сума  проекту 82 000,0 грн.
 7. «Протяги лікуємо разом»- придбання вікон та дверей для приміщення Василівського ФАПу, загальна сума проекту 25720,0 грн.
 8. «Сільська бібліотека - центр громади»- придбання вікон та дверей для приміщення Василівської сільської бібліотеки , загальна сума проекту 30420,0 грн.
 9. «Дітям тепліше - батькам спокійніше»- придбання дверей для приміщення  Гусарівського ДНЗ «Сонечко»,  загальна сума проекту      27000,0 грн.
 10. «З теплом у бібліотеці  з теплом у серці»- заміна системи опалення у Нікопольській сільській бібліотеці , загальна сума проекту 19159,70 грн.
 11. «Кожній дитині - сонечко» - придбання вікон у приміщення Гусарівської ЗОШ І-ІІІ ст., загальна сума проекту 168 000,0 грн.
 12. «Історія - наші корені - без них не можливе життя сьогодні та в майбутньому» - заміна вікон та вхідних дверей у приміщенні Іванівського будинку культури , загальна сума  проекту 86210,0 грн.
 13. «Теплі умови для розвитку культури на селі» - термомодернізація системи опалення сільського будинку культури селища Іванівка, загальна сума  проекту 117650,0  грн.
 14. «Затишне дозвілля для молоді - наша головна мета» - заміна вікон та   дверей у приміщенні Новомиколаївського сільського будинку культури, загальна сума  проекту  74860,0 грн.

15. «Здорова дитина – здорова країна» - заміна вікон та дверей на енергозберігаючі склопакети у Подолівському НВК , загальна сума  проекту 130 тис. грн .

16. «Сучасний фельдшерський пункт» заміна вікон та дверей на енергозберігаючі склопакети у  Олександівському  ФАПу, загальна сума проекту  18 тис.  грн.

За номінацією  «Добробут громад » впроваджені  5 проектів на  наступних об’єктах:

 1. «Розвиток школи - запорука міцної громади» - заміна старого асфальтованого покриття на тротуарну плитку у Барвінківській загальноосвітній школі № 2 І-ІІІ ст., загальна сума  проекту 188 тис 780 грн.
 2. «Країна дитинства» - придбання меблів для дошкільного закладу (ясел-садка) №4 «Сонечко, загальна сума  проекту 22 тыс грн.
 3. «Смачний  борщик  та дірявий горщик» - заміна технологічного обладнання шкільної їдальні Гаврилівського НВК , загальна сума проекту 199 тис  грн.
 4. «Дитячий садок - країна казок» - придбання меблів у  Мечебилівський ДНЗ (ясла-садок), загальна сума  проекту 75 тис грн.
 5. «Подаруємо дітям радість» - придбання та  обладнання ігровим майданчиком  Іллічівського ДНЗ, загальна сума проекту  47140,0 грн.

Загальна сума фінансування  склала 1734,990 тис. грн.,  з них: 867,390 тис грн. – фінансування з обласного бюджету; співфінансування з місцевого бюджету  - 698,939 тис. грн.; кошти з інших джерел -  168,661 тис. грн.

Новини Центру розвитку громад


25348290.jpg
На Красноградщині активно реконструюються заклади культури, охорони здоров'я та спортивного дозвілля
П'ятниця, 15 грудня 2017 20:11
Відбулось урочисте відкритті трьох реалізованих міні-проектів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Презентації проектів відвідав сьогодні голова Харківської обласної ради, президент Асоціації Сергій Чернов. Новий дах з'явився в Детальніше...
dsc_0045.jpg.28.jpg
865 тис. грн. було виділено з обласного бюджету на реалізацію 14 міні-проектів - переможців обласного конкурсу "Разом в майбутнє" на Близнюківщині
Четвер, 14 грудня 2017 19:33
Презентовано міні-проекти – переможці обласного конкурсу міні- проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». В Близнюківському районі, за участі депутата Харківської обласної ради Федора Савченка презентовано 14 міні-проектів – переможців обласного Детальніше...
m14.jpg
Нові спортивні майданчики, подвір'я та вікна: на Балаклійщині віднолюють навчальні заклади
Четвер, 14 грудня 2017 19:31
У Балаклійському районі відбулися презентації міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». 13 грудня у Балаклійському районі відбулось урочисте відкриття 4 реалізованих міні-проектів. В Детальніше...
111217-3.jpg
На Печеніжчині завершилася естафета відкриття цьогорічних міні-проектів обласного «Разом у майбутнє»
Понеділок, 11 грудня 2017 12:01
Районне свято, присвячене Дню місцевого самоврядування на Печеніжчині, розпочалося з урочистої події, до якої безпосереднє відношення мають органи місцевого самоврядування – Харківська обласна рада та Печенізька районна рада. В цей день на головній сцені району було Детальніше...
img_2139.jpg
«Соляний рай» з'явився у Лозовій
П'ятниця, 08 грудня 2017 17:01
У місті Лозова  відкрито міні-проект «Соляний рай», який реалізований в рамках Харківського обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Облаштовано соляну кімнату в фізіотерапевтичному відділенні Лозівської ЦРЛ Лозівського територіально-медичного об’єднання. Для Детальніше...
_dsc0172.jpg
На центральних вулицях Балаклії встановлена система відеоспостереження
Середа, 06 грудня 2017 19:09
У Балаклії презентували об’єкти - переможці конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє”. У заходах взяли участь віце-президент Асоціації, депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна, Балаклійський міський голова Іван Столбовий, Детальніше...
kegichevsciy.jpg
На Кегичівщині у навчальних закладах втілено чотири енергозберігаючі міні-проекти
Середа, 06 грудня 2017 19:06
В урочистому відкритті міні-проектів взяли участь депутат Харківської обласної ради Андрій Хвесик, голова Кегичівської районної ради Лариса Стефанюк, голова районної державної адміністрації Роман Гончаров. В с. Медведівка  завдяки перемозі в номінації  «Тепло і Детальніше...
img_4495.jpg.3.jpg
Депутати обласної ради відвідали презентації реалізованих міні-проектів обласного конкурсу "Разом в майбутнє" на Чугуївщині
Середа, 06 грудня 2017 19:01
У Чугуївському районі відкрили п'ять міні-проектів, які стали переможцями обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє". Ними стали: -         "Удосконалення  системи поводження з твердими  побутовими відходами шляхом облаштування  Детальніше...
_dsc6123%201.jpg
У Дворічанському районі відремонтовано ряд медичних та освітніх закладів
Середа, 06 грудня 2017 17:22
Цього року 10 міні-проектів розвитку громад стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у Дворічанському районі. Депутат Харківської обласної ради Леонід Заярний разом з координатором Центру розвитку громад Асоціації Галиною Пронькіною та керівниками Детальніше...
img0712.jpg
Громади Куп’янського та Зачепилівського районів презентували реалізовані міні-проекти
Понеділок, 04 грудня 2017 16:13
У Куп’янському районі відбулися урочисті заходи з нагоди презентації трьох міні-проектів — переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У заходах взяла участь депутат Харківської обласної ради Тетяна Головаш. У рамках реалізації Детальніше...
foto_3_s.shativka.jpg
У Лозівському районі відбулися презентації міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє»
Понеділок, 04 грудня 2017 16:10
У заходах взяли участь голова Лозівської районної ради Володимир Лаптєв, сільські голови, депутати місцевих рад, представники ініціативних груп, громадськість. У селі Миколаївка відбулася презентація міні-проекту «Затишне дозвілля для громади – головна мета Детальніше...
img5348.jpg
Чугуїв презентував проекти розвитку громад
П'ятниця, 01 грудня 2017 19:49
Сьогодні у Чугуєві відкрито 5 із цьогорічних 8 міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє». З цієї нагоди урочистості відвідали президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, а також депутати облради Олександр Детальніше...
kegichevsciy.jpg
Дитяче дозвілля і спорт: на Кегичівщині відбулася презентація чотирьох міні-проектів в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє»
Четвер, 30 листопада 2017 19:43
У Кегичівському районі відбулася презентація низки міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Урочисті заходи проведені за участю депутата Харківської обласної ради Анастасії Кобець, голови районної ради Лариси Стефанюк, голови Детальніше...
img_0495.jpg.3.jpg
Первомайський район завершив реалізацію міні-проектів
Четвер, 30 листопада 2017 19:38
У Первомайському районі завершена реалізація останніх двох із 8-ми, впроваджених на території району міні-проектів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У презентації прийняли участь голова районної ради Володимир Татаренков, голова Детальніше...

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 458 рад різного рівня, що складає 97,9% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 5 об’єднаних територіальних громад