У Печенізькому районі відбулася презентація двох міні-проектів

PDFДрукe-mail

У Печенізькому районі відбулося урочисте відкриття двох міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє".

У заходах взяли участь голова Печенізької районної ради Лариса Ярова та перший заступник голови Печенізької районної державної адміністрації Михайло Никитченко.

В селі Новий Бурлук було презентовано міні-проект "Добробуту - Так! Затишок в сільський клуб", в рамках якого здійснено заміну вікон та дверей на енергозберігаючі в Новобурлуцькому сільському клубі.

На реалізацію міні-проекту було виділено 127 612 грн., з них з обласного бюджету - 63 806 грн., з сільського бюджету - 57 425 грн., коштів ініціативної групи - 6380 грн.

Також цього дня відбулося відкриття міні-проекту "Затишок, комфорт та світло громадянам похилого віку", в рамках якого здійснено заміну вікон та дверей на енергозберігаючі в комунальній установі "Печенізький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)".

Загальна вартість міні-проекту становить 147 367 грн., з них кошти обласного бюджету - 73 683 грн., районного бюджету - 66 315 грн., кошти ініціативної групи - 7368 грн.

Пенсіонери, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі, щиро дякували Харківській обласній раді та Печенізькій районній раді за допомогу в реалізації цього міні-проекту.

Під час свого виступу Лариса Ярова зазначила, що завдяки реалізації міні-проектів покращено матеріально-технічний стан приміщень та створено комфортні умови перебування у закладах. Подякувала ініціативним групам за участь в обласному конкурсі та побажала не зупинятися на досягнутому.

Переможці обласного конкурсу також отримали сертифікати, що засвідчують успішну реалізацію міні-проектів.

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 432 рад різного рівня, що складає 98,2% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 12 об’єднаних територіальних громад