Підписано угоду про підготовку тренерів для місцевого самоврядування Харківщини

PDFДрукe-mail

У приміщенні Програми «U-LEAD з Європою» відбулася офіційна передача підписаного Договору для реалізації навчального проекту з підготовки тренерів для представників органів місцевого самоврядування.

Документ був вручений Юрію Андрійчуку, Голові Секретаріату Української асоціації органів районних та обласних рад Бастіаном Файгелем, Програмним директором U-LEAD від GIZ.

Зазначена ініціатива реалізовується за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом.

Так, Українською асоціацією районних та обласних рад готуватимуться тренери за темами лідерства та місцевого і регіонального розвитку.

До участі запрошуватимуться представники усіх рівнів органів місцевого самоврядування Одеської, Івано-Франківської, Київської та Харківської областей.

Мета проекту – підготувати мережу тренерів, що зможуть якісно проводити інформаційно-просвітницькі заходи на вищезазначені теми для своїх колег. Крім того, буде виданий навчально-методичний посібник.

Зауважимо, що такий формат навчань не є стандартним для українського місцевого самоврядування.

За подальшим ходом Проекту слідкуйте на сторінці Української асоціації районних та обласних рад.

Контактний телефон – 044-484-05-64.