Комфортні меблі – запорука успішного навчання та розвитку школярів

PDFДрукe-mail

Урочисте відкриття міні-проекту «Комфортні меблі – запорука успішного навчання та розвитку школярів!» відбулося сьогодні в Огульцівській територіальній громаді, в місцевій школі, яка саме в ці дні відзначає своє 45-річчя з дня створення.

У святкових урочистостях взяв участь заступник голови районної ради Юрій Яцина, який передав вітання від депутатського корпусу районної ради та голови ради Віталія Оноші, привітав присутніх з успішним впровадженням важливого для всієї місцевої громади проекту – одного з 14 проектів-переможців від Валківського району в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

Від Харківської обласної ради присутніх вітав депутат обласної ради Сергій Пієв, який передав членам ініціативної групи від Конкурсного комітету Сертифікат та логотипи Конкурсу, які свідчать про успішну реалізацію міні-проекту.

У святкових заходах також взяв участь народний депутат України, почесний громадянин Харківської області Олександр Біловол, Огульцівський сільський голова Алла Веретельник, депутати сільради, представники місцевих громадських організацій, мешканці села Огульці.

В рамках міні-проекту було здійснено оновлення меблів у чотирьох навчальних кабінетах Огульцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. За кошти, передбачені на реалізацію проекту, загальною сумою 100 тис грн. (з яких 50 тис. грн. – кошти обласного бюджету, 45 тис. грн. – кошти, виділені місцевою радою, і 5 тис. грн. – зібрані ініціативною групою) було виготовлено і встановлено нові сучасні учнівські парти та стільці, а також столи та шафи.

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 432 рад різного рівня, що складає 98,2% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 12 об’єднаних територіальних громад