У Великобурлуцькому районі підписано другий договір про співробітництво територіальних громад

PDFДрукe-mail

Ініціатором організації співробітництва громад виступив Вільхуватський сільський голова Володимир Катасонов. Його  підтримала Вільхуватська сільська рада, а також Міловська, Рубленська, Малобурлуцька, Федорівська, Чорненська сільські та Приколотнянська селищна ради.

12 липня 2017 р. відбулося підписання договору про співробітництво територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району у формі реалізації проекту співробітництва «Спільні зусилля -  чисте довкілля». Документ підписали сільські та селищний голови.

Метою проекту є забезпечення належного санітарного стану 32 населених пунктів та екологічної безпеки близько семи тисяч мешканців цих територіальних громад.

Громади  придбають спеціальну техніку та обладнання для виконання робіт з благоустрою, для цього вони планують акумулювати 710 тис. грн. з бюджетів сільських та селищної рад. На фінансування проекту також буде виділено додаткові кошти з Державного фонду регіонального розвитку.

Як зазначили представники громади, завдяки реалізації цього проекту населені пункти будуть утримуватися в належному санітарному стані, з`явиться можливість організованого збору побутових відходів в сільських населених пунктах, підвищиться ефективність впорядкування територій тощо.