Турнір з футзалу з нагоди Дня Конституції

У приміщенні КЗ Харківської обласної ради «Школа вищої спортивної майстерності» проходять змагання з футзалу серед команд депутатів Харківської обласної ради, Харківської міської ради, держслужбовців, ветеранів АТО та збірної команди Харківського району «Слобожанці».

Турнір відкрили Сергій Чернов - президент Асоціації, голова Харківської обласної ради, член Конституційної комісії України  та Микола Тітов - перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації, член Конституційної комісії України  (1994 – 1996 рр.).

У підготовці цих змагань взяв участь Депутатський спортивний клуб “Білія” Асоціації.

Клуб здійснює всебічну роботу з розвитку фізичної культури і спорту, популяризації здорового способу життя серед голів та депутатів місцевих рад області, проводить змагання не тільки з футзалу, але й з волейболу, боулінгу, тенісу, більярду та інших видів спорту.

За результатами зустрічи, I місце посіла команда держслужбовців, II місце - ветеранів АТО, III місце - Харківської міської ради.