Триває прийом заявок на Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»

PDFДрукe-mail

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» продовжує збір заявок учасників.

До участі в Конкурсі 2017 року приймаються заявки про практики, реалізовані у період із 2015 до 2016 року, під час впровадження яких отримано позитивні результати.

Змагатися за перемогу можуть ті роботи, що відповідають визначеній цьогоріч тематиці: Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування; Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах; Співробітництво територіальних громад.

Учасникам Конкурсу потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word (завантажити текстовий файл) і надіслати її до 30 вересня 2017 року електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування за підписом його керівника. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою.

Переможці будуть оголошенні в грудні поточного року.

Нагадаємо, що минулорічні переможці отримали відомчі дипломи,змогу відвідати Латвійську Республіку для обміну досвідом, організовані прес-тури на об’єкти переможців.

Конкурс впроваджується Мінрегіоном та Програмою Ради Європи «Децентралізація та територіальна консолідація в Україні». Представники Асоціації входять до конкурсної комісії.