«Депутат-квест» – перші кроки

PDFДрукe-mail

Перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації, депутат обласної ради Микола Тітов провів зустріч з учасниками молодіжного проекту «Депутат квест». Зустріч проходила у приміщенні Музею місцевого самоврядування Харківщини, де молоді учасники проекту ознайомилися не тільці з історією управління територіями на Слобожанщині, але й з сучасним місцевим самоврядуванням в Україні.

Микола Тітов розповів про міжнародні та українські закони і нормативно-правові акти, що регулюють діяльність місцевих рад та депутатів, про особливості виборчого процесу, формування депутатських груп та фракцій, роботу депутатів у виборчих округах, постійних депутатських комісіях та на пленарних засіданнях рад. Особливу увагу звернув на  відмінності повноважень органів державної влади та органів місцевого самоврядування та напрямки децентралізації влади.

Зацікавленість у учасників зустрічі викликали  положення Регламенту Харківської обласної ради  (одним з авторів якого був у 2006 році М.І. Тітов).

За результатами зустрічі молодь отримала багато необхідної інформації для майбутньої роботи у місцевому самоврядування та завдання на наступний етап квесту.

На згадку Микола Тітов подарував учасникам свою книгу «Роздуми, пошуки, сподівання» - основану на матеріалах власного архіву публікацій з проблем судочинства, судоустрою, державного устрою та місцевого самоврядування, а також авторський збірник нормативно-правових актів «Місцеве самоврядування в Україні».