На Печеніжчині відзначили 15 річницю від дня відновлення роботи районного Краєзнавчого музею

PDFДрукe-mail

Привітати  історичний заклад з днем народження завітали голова районної ради Лариса Ярова та представники органів місцевого самоврядування, колишні працівники музею, історики, художники, громадська організація «Клуб любителів прекрасного», люди, які стояли у витоків створення музею та безпосередньо брали участь у ремонті будівлі, зборі та розміщенні експонатів, матеріалів.

 

Відвідала музейний заклад в день його народження голова районної ради Лариса Ярова та вручила музею подарунок – багатофункціональний принтер, а також нагородила колектив музею Почесною грамотою.

 

Звертаючись до працівників музею та всіх присутніх на заході, голова районної ради привітала невтомних хранителів і дослідників історичної пам’яті, а також відзначила:

 

«Важко переоцінити те значення та вплив на життя суспільства, яке здійснює наш музей. Знання своїх коренів, історії рідної землі та народу - ось запорука суспільного розвитку та прогресу. З перших же днів історії свого сучасного існування краєзнавчий  музей розпочав різнопланову, цілеспрямовану просвітницьку й культурну діяльність. Численні експозиції, виставки, семінари та конференції впродовж багатьох років збагачують світогляд мешканців та гостей нашого району, надихають гордістю за подвиги та звитягу минулих поколінь.

 

Свій 15-річний ювілей  сучасний музей  зустрічає вагомими успіхами та здобутками, творчою спрямованістю у завтрашній день. Завдання керівництва району – сприяти подальшому розвитку музейної справи на Печеніжчині, щоб вона йшла в ногу з часом.  Я впевнена, що спільними зусиллями ми досягнемо значних результатів у цій нелегкій справі».

 

Лариса Ярова побажала, аби в творчого колективу здійснювалися усі  плани та задуми, прийшли нові перемоги та ніколи не полишала  вдячність всіх тих, хто відвідує музейний заклад  Печеніжчини, у чиїх серцях музей пробуджує вогонь історичної пам'яті, любов до рідної землі.

 

Насправді музей веде відлік свого існування з 1960 року. Відтоді музей то відкривав свої двері для відвідувачів, то знову припиняв свою роботу декілька разів. Але надбання десятиліть, записані та зібрані колишніми жителями району, ветеранами, активістами і просто небайдужими людьми, востаннє стали доступними для відвідувачів у 2002 році.

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 432 рад різного рівня, що складає 98,2% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 12 об’єднаних територіальних громад