«Вечірній Харків» вручив Сергію Чернову нагороду «Лідер року» за результатами рейтингу «Визнання народу-2011»

PDFДрукe-mail

Протягом двох останніх місяців в редакцію газети і на сайт надходили анкети від читачів, які вирішили приєднатися до проекту «Вечірнього Харкова» «Визнання народу-2011» і визначити, хто зробив найбільший внесок в життя Харкова і харків'ян у минулому році. За підсумками голосування читачів, дипломи та статуетки від «ВХ» отримали переможці в семи номінаціях. Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов визнаний «Лідером року».

Читачі «Вечірнього Харкова» особливо відзначили вклад Сергія Чернова у розвиток місцевого самоврядування в Харківській області та в Україні загалом. Зокрема, за ініціативи Сергія Чернова в Харкові відбувся «круглий стіл» - «Проблеми організації місцевої влади в Україні», на якому був затверджений проект Концепції реформування територіальної організації влади в Україні.

Крім того, у складі делегації від України Сергій Чернов представляє Харківщину у Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи та активно налагоджує міжрегіональне та зарубіжне співробітництво. Так, в 2011 році облрада уклала угоди про співпрацю з Луганською, Кіровоградською, Рівненською областями, а також Радою муніципальних утворень Бєлгородської області.

З ім'ям Сергія Чернова пов'язано також ряд інших ініціатив, спрямованих на підтримку талановитої молоді та виховання підростаючого покоління: Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко», творчі конкурси «Найбільше за все я люблю ...» і «Ось він який, мій тато», а також акція, що проходить 1 вересня, «Тато, відведи дитину до школи!»

«Я ніколи не ставив собі за мету перемагати в якихось рейтингах, але якщо рішення відзначити когось приймають люди - це багато вартує, - підкреслив при врученні нагороди Сергій Чернов. - Чудово, що існує такий моніторинг, який дає можливість отримати оцінку зі сторони і зрозуміти, правильно ти дієш  чи ні, йдеш у ногу з часом або відстаєш. І кожен керівник через призму критики та зауважень може подивитися на себе з боку і внести корективи у свою поведінку та управлінські рішення. Для мене ця нагорода дуже значима, бо вона, перш за все, демонструє ставлення харків'ян».

За матеріалами газети «Вечірній Харків»