II-ий етап Спартакіади серед депутатів області, присвячений Дню Європи

PDFДрукe-mail

У Зміївському районі завершилася Спартакіада серед депутатів всіх рівнів Харківської області, які змагалися в 5 видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шашки та шахи. Незважаючи на складні погодні умови і необхідність грати в міні-футбол на відкритому майданчику при рясному дощі, перше місце в загальнокомандному заліку посіли представники Валківського району, на другому - депутати та голови місцевих рад Сахновщини, замикає трійку лідерів команда Харківського району.

 

Шашки

Жінки

1 місце - Ганна Калантай, Красноградська міська рада

2 місце - Юлія Панкратова, Первомайська районна рада

3 місце - Наталія Маренич, Новоолександрівська сільська рада Великобурлуцького району

Чоловіки

1 місце - Володимир Полончук, Зміївська міська рада

2 місце - Олег Приймак, Первомайська районна рада

3 місце - Віталій Палагута, Манченківська селищна рада Харківського району

Командний залік

1 місце - Первомайська районний рада

2 місце - Красноградська міська рада

3 місце - Харківська районна рада

 

Шахи

Жінки

1 місце - Наталія Кисельова, Валківська районна рада

2 місце - Валентина Перегудова, Красноградська районна рада

3 місце - Тетяна Свідченко, Сахновщинська районний рада

Чоловіки

1 місце - Володимир Гончар, Пархомівська сільська рада Краснокутського району

2 місце - Олександр Сидоренко, Зміївська районний рада

3 місце - Сергій Бабошин, Кегичівська селищна рада

Командний залік

1 місце - Краснокутська районна рада

2 місце - Красноградська районна рада

3 місце - Валківська районна рада

 

Настільний теніс

Жінки

1 місце - Ніна Харченко, Первомайська міська рада

2 місце - Наталія Приходько, Дубовогрядська сільська рада Сахновщинського району

3 місце - Надія Настояща, Зміївська районна рада

Чоловіки

1 місце - Юрій Корж, Лозівська міська рада

2 місце - Петро Кучков, Зміївська міська рада

3 місце - Олександр Мороз, Бабаївська селищна рада Харківського району

Командний залік

1 місце - Зміївська районна рада

2 місце - Сахновщинська районна рада

3 місце - Кегичівська районна рада

 

Волейбол

1 місце - Зміївська районна рада

2 місце - Борівська районна рада

3 місце - Валківська районна рада

 

Міні-футбол

1 місце - Харківська районна рада

2 місце - Валківська районна рада

3 місце - Сахновщинська районна рада