У Харківській області завершується перший етап Всеукраїнської спартакіади серед депутатів 2016 року

PDFДрукe-mail

Щорічна Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів України, депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад проводиться у три етапи.

Перший етап – це першість у районах та містах області, за результатами якого формуються команди депутатів для участі у II-му, обласному етапі.

Після проведення обласного – збірна команда депутатів області бере участь у фінальних всеукраїнських змаганнях.

Відповідно до листа президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, який було направлено головам районних рад та міським головам міст обласного значення, у ці дні у області завершується проведення першого етапу.

Нагадуємо уповноваженим представникам членів Асоціації, що попередні заявки від районів та міст обласного значення необхідно надіслати до Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) до понеділка, 25 квітня 2016 року.

Окрім того, до 6 травня 2016 року необхідно надати до Департаменту оригінал поіменної заявки за формою, встановленою у Регламенті, та копії посвідчень депутатів, сільських, селищних, міських голів, які є членами команд.

 

Інформаційно:

II етап Спартакіади планується провести орієнтовно 14 травня 2016 року у смт Слобожанське (колишнє смт Комсомольське) Зміївського району Харківської області (спортивний комплекс Зміївської ТЕС).

III  – фінальний етап, планується провести з 6 по 11 червня 2016 року в м. Чорноморську (колишнє м. Іллічівськ) Одеської обл.

 

Телефон для довідок: 705-14-26.