LvBS шукає інноваційні соціальні проекти! «Соціальні інновації» – це конкурс на отримання стипендії для навчання на програмі магістерського рівня MS in Innovations and Entrepreneurship Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS)

PDFДрукe-mail

Що треба зробити, щоб стати учасником конкурсу?

 

1. Зареєструватись

Для реєстрації в конкурсі потрібно заповнити https://docs.google.com/forms/d/1Vrj2BXCMRQI8rAh3PHE7Nifba-0IFSNWEO0HXPCA9g0/viewform на сайті LvBS.

 

2. Зняти відеоролик про ваш соціальний проект, у якому розповісти про:

- ідею проекту

- мету

- цільову аудиторію

- соціальну місію

 

3. Надіслати виконану роботу – лінк на відеоролик, завантажений на youtube на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 3 червня 2015 року (у темі листа вказати: конкурс “Соціальні інновації”). LvBS залишає за собою право розповсюджувати надісланий нам матеріал.

 

Оцінювання робіт відбуватимуться у два етапи:

- Голосування за відібрані роботи на facebook сторінці Програми з інновацій та підприємництва LvBS. 5 кращих відеороликів вийдуть у фінал.

- Розгляд 5-ти робіт, які переможуть у facebook голосуванні експертним журі LvBS

 

Експерти з журі розглянуть роботи і оберуть одну найкращу, згідно зі встановленими критеріями. Результати фіналу конкурсу будуть оголошені до16 червня 2015 року.

 

Відбір проектів буде відбуватись за наступними критеріями:

 

1. Актуальність та соціальна цінність проекту;

2. Інноваційність ідеї;

3. Креативність та вміння презентувати ідею (лаконічність, чіткість та якість подання інформації)

 

Маєте питання?

Пишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або телефонуйте +38 067 67 56 608

 

Один учасник, який виконає завдання найкраще, отримає стипендію, яка покриває 50% від вартості навчання на програмі MSc in Innovations and Entrepreneurship. Стипендія покриває половину вартості навчання і становить 18 тис. грн.

 

Для участі в конкурсі, аплікант повинен очікувати отримання щонайменше диплому бакалавра (незалежно від напряму спеціальності) не пізніше серпня 2015 року.

Обласний конкурс "Разом в майбутнє"

Нормативні документи конкурсу міні-проектів "Разом в майбутнє":

  1. Рішення Харківської обласної ради від 18 серпня 2011 року № 227-VI «Про запровадження обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад, затвердження Положення про нього та про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Харківській області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 15 вересня 2010 року № 1805-V (зі змінами)».
  2. Розпорядження голови обласної ради від 26 грудня 2017 року № 200 «Про утворення Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», затвердження його персонального складу та визнання деяких розпоряджень голови обласної ради такими, що втратили чинність».

  3. Рішення Харківської обласної ради від 7 грудня 2017 року № 579-VІІ «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє"».
  4. Рішення Харківської обласної ради від 1 березня 2018 року № 682-VІІ «Про внесення змін до Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє", затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 579-VІІ».
  5. Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» (Додаток до рішення обласної ради від 7 грудня 2017 року № 579-VІІ, із змінами, згідно із рішенням обласної ради від 01.03.2018 року № 682-VII).

  6. Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» (Додаток до рішення обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1123-VIІ).
  7. Положення про порядок проведення обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» (Додаток до рішення обласної ради від 15 жовтня 2020 року № 1347-VІІ).

Члени Асоціації

Карта-схема територіальних громад та районів Харківської області.    

 За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.

У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...