Урочистості з нагоди прийняття Присяги курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ

PDFДрукe-mail

Перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації, депутат обласної ради Микола Тітов взяв участь в урочистостях з нагоди складання присяги першокурсниками Харківського національного університету внутрішніх справ.

Від імені голови обласної ради – Сергія Чернова та всього депутатського корпусу обласної ради, він привітав майбутніх студентів з цією подією.

Микола Тітов побажав першокурсникам, успіхів у навчанні та мужності у майбутній роботі щодо захисту громадян.

Починаючи з цього року, курсанти навчатимуться за експериментальною програмою. Після завершення першого курсу на них очікує однорічна служба у внутрішніх військах, а потім знову навчання в університеті.

Після завершення церемонії прийняття Присяги присутні вшанували пам’ять працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, та поклали квіти до пам’ятника загиблим працівникам міліції.

Завершились урочистості з нагоди прийняття присяги показовим виступом курсантів університету, які продемонстрували усім присутнім елементи стройової підготовки зі зброєю, а першокурсники виконали пісню «Міліцейська присяга», музику та слова до якої написали працівники університету.