Кубок Президента Асоціації Сергія Чернова у турнірі з більярду серед депутатів місцевих рад здобув Микола Тітов

PDFДрукe-mail

Сьогодні у Харкові пройшла фінальна гра турніру з більярду серед депутатів місцевих рад на Кубок президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

Нагадуємо, що проведення турніру приурочене до святкування Дня Харківської області та має на меті, насамперед, зміцнити взаємовідносини між депутатами місцевих рад різного рівня, пропагувати здоровий спосіб життя та популяризувати більярд.

Відбіркові ігри пройшли з липня по вересень. В змаганнях взяли участь 14 депутатів, серед яких депутати Харківської обласної ради, Харківської, Вовчанської та Дергачівської районних рад, Харківської, Валківської та Первомайської міських рад.

За підсумками фінальної гри переможцем турніру з більярду серед депутатів місцевих рад став перший віце-президент - виконавчий директор Асоціації - Микола Тітов, який отримав Диплом переможця та Кубок Президента Асоціації Сергія Чернова.

Друге місце здобув депутат Валківської міської ради Вадим Холодний. Третє місце в турнірній таблиці розділили депутат обласної ради Леонід Коновалов та голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення Андрій Стронов.

За активну участь у турнірі з більярду відзначено Дипломами наступних учасників турніру:

    Бондаренко Михайло Євгенович, депутат Харківської районної ради;
    Вінник  Анатолій Іванович, депутат Харківської обласної ради;
    Дорожко Олександр Михайлович, депутат Валківської районної ради;
    Ісіченко  Андрій В'ячеславович, депутат Харківської обласної ради;
    Конін Олександр Олександрович, депутат Дергачівської районної ради;
    Новіков Владислав Володимирович, депутат Харківської районної ради;
    Номеровський  Анатолій Іванович, депутат Харківської обласної ради;
    Пономарьов Анатолій Петрович, депутат Харківської обласної ради;
    Удовенко Роман Володимирович, депутат Первомайської міської ради;
    Чехунов  Микола Васильович, депутат Харківської обласної ради.

Також, дипломом нагороджено адміністрацію більярдного клубу "Империалъ", у якому проходили змагання депутатів.

Під час церемонії нагородження переможців Сергій Чернов відзначив успішний дебют харківської команди депутатів у Луганську та Бєлгороді і повідомив, що турнір на Кубок президента Асоціації буде щорічним і стане достойним доповненням до інших ініціатив обласної ради, таких як цьогорічний турнір з міні-футболу між журналістами Харківської, Полтавської, Сумської та Бєлгородської областей; дитячий телефестиваль «Дитятко», який проходитиме у Харкові 21-24 вересня і збере у першій столиці дітей з 18 областей України, представників Росії та Білорусі.

Завершивши турнір, депутати місцевих рад Харківщини ухвалили рішення створити депутатський клуб з більярду, очолив його Микола Тітов.

Фото-архів заходу