Команда депутатів Харківської області зайняла III місце у Міжнародному турнірі з більярду у м. Луганськ.

19 та 20 серпня в обласному клубі спортивного більярду «Сокіл» відбувся міжнародний командний турнір з більярдного спорту "Вільна піраміда", присвячений річниці Стахановського руху та Дню шахтаря.

Змагання проводилися Луганською обласною радою спільно з Луганським обласним відділенням Федерації спортивного більярду України під егідою обласної організації Партії регіонів України.

Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області сформувала та направила команду від Харківщини, у складі якої поїхали змагатися депутати Харківської обласної ради, Харківської районної ради, Валківської міської ради та їх помічники.

У складі команд з Росії та України змагалися депутати місцевих, районних, обласних рад та гірники.

Переможцем турніру стала шахтарська команда з міста Сніжне Донецької області.

«Срібло» та призи з рук організаторів змагань отримала депутатська команда зі Стаханова, а «бронзу» - 2-я команда Харківської обласної ради.

Спеціальний приз за кращу «Біллі» отримав депутат Ленінської районної у місті Луганську ради Сергій Бібік.

Всього ж у змаганнях брали участь 12 команд з Луганська, Свердловська, Краснодона, Красного Луча, Сніжного, Маріуполя, Харкова та м. Шахти (Ростовська область РФ).