Тренінг для працівників органів місцевого самоврядування відбувся у Дергачах

PDFДрукe-mail

У Дергачах сьогодні відбувся семінар-тренінг для керівників та працівників органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій. Учасниками заходу були віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голова постійної комісії облради з питань бюджету Людмила Немикіна, голова Дергачівської районної ради Михайло Бушев, голова райдержадміністрації Микола Веретейніков, начальник Державної казначейської служби України у Харківській області Раїса Єремейчук.

Розглядалися питання пошуку, підготовки та результативної подачі заявок для участі територіальних громад у проектах, конкурсах, грантах щодо залучення позабюджетних коштів на фінансування розвитку територій.

Йшлося також про особливості  взаємодії органів місцевого самоврядування з органами Державної казначейської служби України.

Тренінг проходив за організаційного сприяння Харківської обласної та Дергачівської районної рад, Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області та Регіонального центру міжнародних проектів і програм.