На пленарному засіданні депутати ухвалять рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області»

PDFДрукe-mail

Сьогодні у малій залі Будинку рад відбулося засідання Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області». Провів його заступник голови Експертної ради Олександр Жданов.

Члени Експертної ради розглянули документи та клопотання про присвоєння звання 14 жителям Харківщини. Згідно з Положенням про звання, Експертна рада попередньо відібрала 5 кандидатур. Остаточне рішення прийматимуть депутати обласної ради на найближчому пленарному засіданні.

Починаючи з 2006 року, найвище в регіоні звання «Почесний громадянин Харківської області» щорічно присвоюється п’яти особам в знак великої поваги до їх політичної та громадської діяльності, а також за вагомий внесок у розвиток Харківського регіону у сферах економіки, культури, мистецтва, спорту, науки та інших сферах суспільно-громадського життя, що сприяло піднесенню авторитету регіону як на державному, так і на міжнародному рівні.

На сьогодні звання «Почесний громадянин Харківської області» удостоєно 40 людей, чиї ім’я та досягнення назавжди вписані в Книгу Почесних громадян Харківської області.

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

На сьогодні у Асоціації об’єдналися 456 рад різного рівня (з 474), що складає 96 % від загальної кількості рад регіону:
-    Харківська обласна рада;
-    27 районних рад;
-    6 міських рад міст обласного значення;
-    10 міських рад міст районного значення;
-    56 селищних рад;
-    356 сільських рад.