Грантовий конкурс "Моніторинг судового процесу з метою оцінки застосування Кримінального процесуального кодексу України"

PDFДрукe-mail

За ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за підтримки Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН), Проекту Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що фінансується Урядом Данії, та Департаменту юстиції США Посольства США в Україні проводиться грантовий конкурс «Моніторинг судового процесу з метою оцінки застосування Кримінального процесуального кодексу України».

Прийняття нового Кримінального процесуального кодексу від 13 квітня 2012 року стало одним із найбільших кроків у напрямі реформи кримінальної юстиції в Україні, який наблизив норми кримінально-процесуального права до європейських стандартів. Зокрема, новий КПК створює додаткові гарантії захисту прав та свобод людини на стадії досудового розслідування, процесуальні гарантії захисту учасників судового процесу та запроваджує перевірені в Європі процедури у національний кримінальний процес. Проте надзвичайно важливим є належне застосування КПК, вивчення питань, які потребують додаткової уваги.

Метою пілотного проекту «Моніторинг судового процесу з метою оцінки застосування Кримінального процесуального кодексу України» є:
• отримання об’єктивної фактичної інформації про тенденції та практику застосування КПК у судах за даними пілотного моніторингу, що буде реалізований у Києві;
• визначення основних напрямів діяльності для проведення тренінгів та інших заходів для посилення спроможностей представників громадянського суспільства;
• розробка рекомендацій щодо вдосконалення КПК та практики його застосування у відповідності до національних стандартів та стандартів Європейського суду з прав людини.

У нижченаведеному документі викладені критерії відповідності вимогам конкурсу, процес подання та відбору проектних пропозицій, а також вимоги до моніторингу та критерії оцінки виконання конкретних завдань в частині діяльності з моніторингу та збору даних в рамках зазначеної вище ініціативи.
«Моніторинг судового процесу з метою оцінки застосування Кримінального процесуального кодексу України»

Кінцевий термін прийому проектних пропозицій: 25 березня 2014 року.


Джерело : ombudsman.gov.ua

Обласний конкурс "Разом в майбутнє"

Нормативні документи конкурсу міні-проектів "Разом в майбутнє":

  1. Рішення Харківської обласної ради від 18 серпня 2011 року № 227-VI «Про запровадження обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад, затвердження Положення про нього та про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Харківській області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 15 вересня 2010 року № 1805-V (зі змінами)».
  2. Розпорядження голови обласної ради від 26 грудня 2017 року № 200 «Про утворення Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», затвердження його персонального складу та визнання деяких розпоряджень голови обласної ради такими, що втратили чинність».

  3. Рішення Харківської обласної ради від 7 грудня 2017 року № 579-VІІ «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє"».
  4. Рішення Харківської обласної ради від 1 березня 2018 року № 682-VІІ «Про внесення змін до Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє", затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 579-VІІ».
  5. Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» (Додаток до рішення обласної ради від 7 грудня 2017 року № 579-VІІ, із змінами, згідно із рішенням обласної ради від 01.03.2018 року № 682-VII).

  6. Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» (Додаток до рішення обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1123-VIІ).
  7. Положення про порядок проведення обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» (Додаток до рішення обласної ради від 15 жовтня 2020 року № 1347-VІІ).

Члени Асоціації

Карта-схема територіальних громад та районів Харківської області.    

 За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.

У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...