Побачив світ другий випуск інформаційного вісника - бюлетеню Регіонального центру міжнародних проектів і програм

PDFДрукe-mail

Побачив світ другий випуск інформаційного вісника - бюлетеню Регіонального центру міжнародних проектів і програм, який містить в собі корисну інформацію для представників органів місцевого самоврядування, місцевих, державних адміністрацій, громадських діячів, науковців та професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів.

Чергове видання присвячено проекту «Енергоефективне село», який реалізується в с. Веселе Харківського району, що реалізується за підтримки спільної програми “Small project assistance” (SPA) Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпусу Миру США.

Крім того, другий номер інформаційного бюлетеня містить інформації щодо можливостей мобільності та участі у конкурсах проектів для держслужбовців, громадських діячів і представників професорсько-викладацького складу університету. Крім того, у інформаційному бюлетені представлені Інтернет-ресурси, що можуть бути у нагоді під час розробки проектних пропозицій та пошуку партнерів для подачі заявок на конкурси грантів, а також наведені «історії успіху», присвячені кращим практикам із залучення міжнародної технічної допомоги для розвитку територіальних громад, а також партнерству науковців із органами місцевого самоврядування задля розв'язання місцевих соціально-економічних проблем.

Нагадаємо, що Інформаційний вісник видається в рамках угоди про співпрацю між Харківською обласною державною адміністрацією, Харківською районною радою, Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна та Асоціацією органів місцевого самоврядування в Харківській області.

Ознайомитись з інформаційним вісником можна за посиланням.

Обласний конкурс "Разом в майбутнє"

Нормативні документи конкурсу міні-проектів "Разом в майбутнє":

  1. Рішення Харківської обласної ради від 18 серпня 2011 року № 227-VI «Про запровадження обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад, затвердження Положення про нього та про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Харківській області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 15 вересня 2010 року № 1805-V (зі змінами)».
  2. Розпорядження голови обласної ради від 26 грудня 2017 року № 200 «Про утворення Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», затвердження його персонального складу та визнання деяких розпоряджень голови обласної ради такими, що втратили чинність».

  3. Рішення Харківської обласної ради від 7 грудня 2017 року № 579-VІІ «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє"».
  4. Рішення Харківської обласної ради від 1 березня 2018 року № 682-VІІ «Про внесення змін до Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє", затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 579-VІІ».
  5. Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» (Додаток до рішення обласної ради від 7 грудня 2017 року № 579-VІІ, із змінами, згідно із рішенням обласної ради від 01.03.2018 року № 682-VII).

  6. Положення про порядок проведення обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» (Додаток до рішення обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1123-VIІ).
  7. Положення про порядок проведення обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» (Додаток до рішення обласної ради від 15 жовтня 2020 року № 1347-VІІ).

Члени Асоціації

Карта-схема територіальних громад та районів Харківської області.    

 За результатами виборів 25.10.20 року у області обрано 56 голів сільських, селищних, міських громад та місцевих рад і сформовано склад 7 нових районних рад.

У складі Асоціації об’єдналися 53 громади, 7 районних рад та Харківська обласна рада, що складає 95,3% від загальної кількості рад Харківщини. Детальніше...