Почесні громадяни Харківської області

Звання "Почесний громадянин Харківської області" є найвищою обласною відзнакою, що присвоюється жителям Харківської області, регіонів України, громадянам інших країн в знак великої поваги до їх політичної та громадської діяльності, а також за вагомий внесок у розвиток Харківського регіону у сферах економіки, культури, мистецтва, спорту, науки та інших сферах суспільно-громадського життя, що сприяло піднесенню авторитету регіону як на державному, так і на міжнародному рівні.

Початок розділу

ЄВЕЛЬ Сергій Михайлович

PDFДрукe-mail

Народився 18 квітня 1955 року в м. Києві.

Освіта вища. З 1972 по 1977 рік навчався у Харківському інженерно-будівельному інституті за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво», здобув кваліфікацію інженера-будівельника.

Кандидат технічних наук.

Трудову діяльність почав у 1977 році майстром будівельних і монтажних робіт Харківського спеціалізованого управління №127 треста «Харківстальконстукція».

З 1980 по 1982 рік служив у Радянській Армії.

З 1982 по 1984 рік служив в управлінні пожежної охорони УВС Харківського облвиконкому.

З квітня по жовтень 1984 року працював монтажником з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, майстер будівельних і монтажних робіт Харківського спеціалізованого управління №127 «Харківстальконструкція». Як один із кращих спеціалістів був відкомандирований у Нігерію на будівництво металургійного комбінату.

З 1989 року працював у ХСУ №127 виконробом, головним інженером, начальником управління. З 2003 до 2005 рік обіймав посаду генерального директора АТ «Харківстальконструкція».

З листопада 2005 року по теперішній час – генеральний директор ТОВ «Стальконструкція».

Під його безпосереднім керівництвом здійснювались будівельно-монтажні роботи на багатьох промислових і соціально-значимих об’єктах, серед яких ВАТ «Балцем», Диканівські й Безлюдівські очисні споруди, реконструкція системи теплопостачанням м.Первомайського, пішохідний міст через р.Сіверський Донець у Ізюмі, Північний пасажирський термінал станції «Харків-Пасажирський», дитячі оздоровчі табори та ін. Брав участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на території 61 арсеналу Збройних Сил.

Має почесне звання «Заслужений будівельник України» нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава», Почесними грамотами Харківської обласної державної адміністрації і Харківської обласної ради, Грамотою Харківської Єпархії Української Православної Церкви, орденом «Почесний хрест» за результатами Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» та ін.

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 382 ради різного рівня, що складає 96,7% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 18 об’єднаних територіальних громад