МАЙЖЕ 1,4 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ДЕПУТАТИ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СПРЯМУВАЛИ НА ГАЛУЗЬ ОСВІТИ

PDFДрукe-mail

9 жовтня 2012

Сьогодні відбулося пленарне засідання позачергової ХХV сесії Дергачівської районної ради VІ скликання. На порядку денному - розгляд семи питань.

Депутати, зокрема, внесли зміни до районного бюджету. Рішеннями сесій Солоницівської селищної та Русько-Лозівської сільської рад районному бюджету було передбачено субвенції на виконання заходів районних програм у сумі 300,0 тис.грн. та 129,0 тис.грн. відповідно.

За рахунок зазначених субвенцій, додатково отриманих доходів станом на 01.10.2012 року та нерозподілених коштів НАК «Нафторгаз України» було запропоновано виділити:
- районному відділу освіти - 1366,3 тис.грн.;
- на фінансову підтримку спортивним організаціям - 267,9 тис.грн.;
- на новорічні подарунки для дітей пільгової категорії – 30,0 тис.грн.

За рахунок загального обсягу асигнувань, виділених на утримання районного будинку культури та проведення культурних заходів в районі у 2012 році, було запропоновано передбачити асигнування на капітальні придбання у сумі 20,0 тис.грн. для районного будинку культури, та спрямувати у вигляді субвенції на придбання обладнання кошти у сумі 3,5 тис.грн. для Подвірського клубу та 88,5 тис.грн. для Вільшанського будинку культури.

Передбачено також кошти Дергачівській центральній районній лікарні: на проведення ремонтних робіт у сумі 220,0 тис.грн. та на придбання глибинного насосу 8,0 тис.грн.

Депутати також затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців; призначили директора комунального підприємства «Соціальна аптека Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області; надали дозвіл комунальному підприємству «Муніципальна компанія поводження з відходами» Харківської міської ради на розроблення детального плану території існуючого полігону твердих побутових відходів на території Дергачівської міської ради Харківської області, за межами населеного пункту, для розміщення комплексу з переробки твердих побутових відходів.

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 409 рад різного рівня, що складає 98,1% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 17 об’єднаних територіальних громад