В Ресурсному центрі управлінці “первинки” опановували навички з фінансового управління та клієнтського сервісу

PDFДрукe-mail

31 січня в Ресурсному центрі в рамках проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» пройшов четвертий модуль навчальної програми для управлінських команд медичних закладів первинного рівня Харківської області на тему «Створення системи сервісу та управління фінансами».

Разом з тренерами участники з Чугуївського, Валківського, Первомайського, Харківського, Борівського та Балаклійського районів розглядали, які управлінські рішення відображаються у фінансовому плані, розмірковували над особливостями фінансового планування на 2019 рік та способами його регулювання.

«Фінансове планування та економічний аналіз на рівні закладу первинної медичної допомоги стають надзвичайно актуальними в нових умовах фінансування сфери охорони здоров'я. Управлінські команди центрів первинної меддопомоги повинні розуміти, як використовувати кошти, які буде отримувати їхнє підприємство, які особливості звітування та багато іншого, - зазначила експертка з питань управління фінансами, менеджменту, стратегічного планування, тренерка проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» Олена Решетняк. - Знання, отримані під час тренінгу, дозволять підвищити ефективність роботи закладу та рівень задоволеності пацієнтів»

Також учасники розглянули основи клієнтського сервісу. За словами тренера з питань управління змінами, стратегічного планування, розвитку людських ресурсів Михайла Довгопола, сервіс впливає як на процес, так і на результат лікування.

«Дуже важливо, щоб люди, які створюють сервіс, пам'ятали позитивний клієнтський досвід. Інакше вони не зможуть зрозуміти, чого потребують клієнти, які фактори на них впливають», - пояснює експерт.

Учасники зазначають, що тренінги допомагають покращити та систематизувати знання для ефективного управління закладом.

"Я позитивно ставлюся до медичної реформи, яка зараз проходить. Медицина в тому вигляді, у якому вона є зараз, - далі існувати не може. Але треба розуміти, що реформа, як і все нове, - це стрес, як для керівників, так і для співробітників, - ділиться Олексій Болгов, керівник КНП ЦПМД 1 Харківського району. - Такі тренінги допомагають керівникам і співробітникам адаптуватися до нововведень у найкоротші строки."

Попереду управлінців «первинки» чекають ще два модуля навчальної програми «Управління автономними закладами ПМСД».

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 409 рад різного рівня, що складає 98,1% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 17 об’єднаних територіальних громад