До Дня міста жителів Чугуєва порадували відкриттям ряду фізкультурно-оздоровчих об'єктів

PDFДрукe-mail

Кілька дитячих і спортивних майданчиків були урочисто відкриті в різних мікрорайонах Чугуєва, а на території Клугино-Башкирівської школи з'явилось сучасне багатофункціональне спортивне містечко. Багаторічна системна робота, спрямована на популяризацію здорового способу життя, створення належних умов для занять спортом і проведення активного дозвілля підростаючого покоління триває.

 

Церемонії відкриття всіх об'єктів пройшли у святковій атмосфері, з конкурсно-розважальними програмами.

 

Спортивний майданчик по вулиці Кожедуба знаходиться в самому центрі жвавого мікрорайону. Волейбольний майданчик, спортивні конструкції, лавки для відпочинку – тут є все для активного відпочинку і занять спортом. Вся спортивна зона покрита піском. Зараз мікрорайон на Кожедуба можна назвати одним з найбільш впорядкованих в місті не так давно тут були капітально відремонтовані внутрішньоквартальні дороги і тротуари, встановлені нові ігрові конструкції на дитячих майданчиках, а тепер ще й з'явилася упорядкована зона для занять спортом.

 

Одним з масштабних проектів, що реалізуються в цьому році, стала побудова спортивного комплексу в Клугино-Башкирівській школі. Не тільки школярі, а й усі мешканці військового містечка отримали в подарунок сучасне футбольне поле зі штучним покриттям, баскетбольний і волейбольний майданчики, бігові доріжки, глядацькі трибуни.

 

Не залишилися без уваги міської влади і віддалені від центру мікрорайони. Новий спортивний майданчик був обладнаний та урочисто відкритий і на Дружбі.

 

Веселим святом дитинства відзначили відкриття дитячого майданчика у дворі будинків № 135, № 136 по вул. Горішного в Башкирівці.

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 409 рад різного рівня, що складає 98,1% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 17 об’єднаних територіальних громад