Як використовувати ресурси Європейського Союзу для розвитку сільських громад та агробізнесу

PDFДрукe-mail

Саме таку назву мав круглий стіл, який був організований для керівників сільськогосподарських підприємств Дергачівського району.

Захід пройшов за ініціативи Польсько-Української аграрної асоціації та Регіонального центру міжнародних проектів і програм за організаційної підтримки Дергачівської районної ради та Дергачівської райдержадміністрації.

«Наш район сільськогосподарський, у нас досить багато сільгосппідприємств і тому ми з радістю відгукнулися на пропозицію наших партнерів організувати у нашому районі такий круглий стіл.

Наші підприємства виконують важливі економічні та соціальні функції для розвитку громад і району в цілому. Разом з тим, їх праця досить напружена і відповідальна. Впевнений, що сьогоднішній захід і виступи наших експертів  будуть для всіх нас корисними у нашій повсякденній діяльності» - наголосив голова районної ради Михайло Бушев.

Голова Правління Польсько-Української аграрної асоціації Діана Баринова ознайомила присутніх з можливостями ефективного партнерства українського та польського агробізнесу.

Зокрема, Д. Баринова розповіла про програму «Ефективне господарство. Досвід Польщі – в Україну», яка реалізується за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща у місті Харкові і має на меті проведення начально-ознайомлювальних візитів керівників малих та середніх аграрних підприємств до Республіки Польща.

Учасники зустрічі також поговорили  про європейські проекти та програми для розвитку сільських громад та агробізнесу.

Директор регіонального центру міжнародних проектів і програм Станіслав Ігнатьєв детально розповів про наявні на сьогоднішній день проекти і програми, які можуть бути корисними для сільськогосподарських підприємств щодо залучення міжнародних коштів та налагодження ділових контактів з представниками агробізнесу європейських країн.

Слід відзначити, захід пройшов у форматі діалогу. Кожен учасник круглого столу мав змогу поділитися свої думками і міркуваннями щодо розвитку агробізнесу, поставити експертам актуальні питання, обговорити «наболілі» проблеми і спільними зусиллями знайти шляхи їх вирішення.

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 409 рад різного рівня, що складає 98,1% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 17 об’єднаних територіальних громад