Відбулось пленарне засідання 46 (позачергової) сесії Балаклійської районної ради

PDFДрукe-mail

19 листопада відбулось пленарне засідання 46 (позачергової) сесії Балаклійської районної ради в роботі якої взяв участь депутат Харківської обласної ради Іван Столбовий.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Лідія Гололобова довела до відома депутатського корпусу виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року.

Щоб не допустити соціальної напруги і забезпечити виплату заробітної плати за листопад місяць всім працівникам бюджетної сфери Балаклійського району був проведений перерозподіл лімітних призначень між головними розпорядниками коштів місцевих бюджетів.

За рахунок зменшення не першочергових та не пріоритетних видатків були додатково виділені кошти КЗОЗ «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня» в сумі 763 тис. грн. для оплати енергоносіїв у грудні поточного року.

В рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» передбачені кошти бюджету розвитку на співфінансування робіт по капітальному ремонту будівлі Балаклійської ДЮСШ в сумі 90 тис. грн. на  підтримку населення, яке постраждало від конфлікту.

Одноголосно було підтримано пропозицію продовжити термін дії контракту на три роки з керівником Балаклійського районного краєзнавчого музею Тетяною Одерій.

Також депутати внесли зміни та доповнення до районних Програм розвитку культури і туризму у Балаклійському районі на 2012-2014 роки, удосконалення медичної допомоги мешканцям району в рамках єдиного медичного простору на 2011-2015 роки, зайнятості населення Балаклійського району на період до 2017 року.

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 382 ради різного рівня, що складає 96,7% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 18 об’єднаних територіальних громад