В Балаклії відбувся ХХVІІ традиційний легкоатлетичний пробіг

PDFДрукe-mail

2 листопада в Балаклії відбувся ХХVІІ традиційний легкоатлетичний пробіг присвячений пам’яті маршала Радянського Союзу Георгія Костянтиновича Жукова та 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників.

У змаганнях взяли участь 80 спортсменів з Балаклійського, Ізюмського, Лозівського районів, міст Харків та Лисичанськ Луганської області. Наймолодшим та найстаршим учасниками пробігу стали: семирічний Рафаель Котляр та 78-річний Юрій Нестеренко.

Переможці були нагороджені грамота, медалями та спортивними шапочками, а призери грамотами і солодкими подарунками.

Учасники змагань висловлюють вдячність Балаклійському районному благодійному фонду "Турбота" та колективу торгівельно-роздрібної мережі "Екіпаж".

***

На Балаклійщині є свій, особливий привід свято зберігати і вшановувати пам’ять про видатного і легендарного воєначальника – Георгія Костянтиновича Жукова.

Так, в далекому 1915-у році, Георгія Костянтиновича призвали на службу до армії, і дев’ятнадцятирічним юнаком він потрапляє до 5-го кавалерійського полку, який був розташований у Балаклії Харківської губернії. Саме з того часу, як свідчать історики, він усе своє життя пов’язав з військовою службою. Під час Великої Вітчизняної війни на всіх фронтах звучала легендарна фраза, яка стала девізом: "Там, де Жуков - там Перемога!". На його честь на стіні Балаклійського краєзнавчого музею встановлено меморіальну дошку, з якої він любується сьогоденням.

Це спортивне свято відрізняється від інших тим, що на ньому зустрічаються бігуни різних вікових категорій: від малого до великого, ті, хто щиро любить цей вид спорту як один із засобів здорового способу життя.

 

Члени Асоціації

Харківська обласна рада

Балаклійська районна рада Барвінківська районна рада Близнюківська районна рада Богодухівська районна рада Борівська районна рада Валківська районна рада Великобурлуцька районна рада Вовчанська районна рада Дворічанська районна рада Дергачівська районна рада Зачепилівська районна рада Зміївська районна рада Золочівська районна рада Ізюмська районна рада Кегичівська районна рада Коломацька районна рада Красноградська районна рада Краснокутська районна рада Куп'янська районна рада Лозівська районна рада Нововодолазька районна рада Первомайська районна рада Печенізька районна рада Сахновщинська районна рада Харківська районна рада Чугуївська районна рада Шевченківська районна рада

Ізюмська міська рада Куп’янська міська рада Лозівська міська рада Люботинська міська рада Первомайська міська рада Чугуївська міська рада

 

У складі Асоціації об’єдналися 382 ради різного рівня, що складає 96,7% від загальної кількості місцевих рад Харківської області, у тому числі 18 об’єднаних територіальних громад